Listeler Divan Kurulu'na sunuldu

Listeler Divan Kurulu'na sunuldu
Pazar 27.05.2012 14:15

Bursaspor Kulübü'nün 29 Mayıs'ta yapılacak Olağan Genel Kurulu için başkan adayları İbrahim Yazıcı ve Cevdet Yıldız, yönetim kurulu listelerini Bursaspor Divan Kurulu Başkanlığı'na sundu.

Özlüce Tesisleri'ne yönetim kurulu listesini vermek için ilk gelen Cevdet Yıldız, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ile yaklaşık yarım saat görüştü ve açıklama yapmadan tesislerden ayrıldı. İbrahim Yazıcı'nın listesini ise mevcut yönetimin hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Öztürk Yazıcı verdi.

Kadir Şankaya, yaptığı açıklamada, her iki adayın da yönetim, disiplin ve denetleme kurulu asil ve yedek listelerini aldıklarını söyledi. Listelerin 29 Mayıs Salı günü yapılacak genel kurul için geçerli olduğunu dile getiren Şankaya, ''Genel kurul, bu tarihte gerçekleşmezse adaylar 6 Haziran'da çoğunluk aranmaksızın yapılacak genel kurul için listelerinde değişiklik yapabilecekler'' dedi.

Şankaya, Divan Kurulu olarak adayların verdikleri listelerde yer alan isimleri açıklamak gibi bir yetki ve zorunluluklarının bulunmadığını vurgulayarak, ''Listeleri kabul ettik ancak isimleri açıklamayacağız. Adaylar, isterlerse listelerinde yer alan isimleri açıklayabilirler'' diye konuştu.
Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN