Sivok sesleri

Sivok sesleri
Pazartesi 28.05.2012

Sağlam, siyah-beyazlılar ile sözleşmesi biten Çek stoperin transferi için başkanla görüşecek

Transfer çalışmalarına hız veren Bursaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş ile sözleşmesi biten Sivok'u listeye aldı. Çek stoperin menajerleri aracılığıyla Bursaspor'a gelebileceğini ilettiği öğrenildi. Beşiktaş'ta başarılı maçlar çıkaran ve attığı sürpriz gollerle epey dikkat çeken bu futbolcuyu kadrosunda görmek isteyen tecrübeli hocanın, transfer için başkan İbrahim Yazıcı ile görüşerek kararının vereceğini belirtildi. Bu arada yönetimin kendilerinden kulüp bulmaları istediği Tagoe, Stepanov ve Svensson için henüz resmi bir teklifin gelmediği bildirildi. Svensson'u isteyen Göteborg ve Club Brugge'un "Bonservis sorununu hallet, öyle gel" yönünde talepleri olduğu ancak başkan Yazıcı'nın ise bu fikre sıcak bakmadığı belirtildi.

FERHAT PAZARLIĞI
Bursaspor yönetiminin, Bolusporlu sol kanat Ferhat Kiraz ile büyük oranda anlaştığı iddia edildi. Geride bıraktığımız sezonda kırmızı-beyazlı forma ile oldukça başarılı maçlar çıkaran 23 yaşındaki futbolcuyu ikna eden yeşil-beyazlılar, Boluspor yönetimiyle pazarlıklarını sürdürüyor. Birçok Süper Lig takımından teklif alan Ferhat'ın, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile çalışmak istediği için tercihini Bursaspor'dan yana kullandığı ve kulübüyle anlaşılmasını beklediği gelen haberler arasında yer alıyor. Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın elenmesini sağlayan golü atan Ferhat'ın 2013'e kadar Boluspor'la sözleşmesi bulunuyor.

LİSTELER TESLİM EDİLDİ
Bursaspor'da yapılacak olağan genel kurul için başkan adayları İbrahim Yazıcı ve Cevdet Yıldız, yönetim kurulu listelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na sundu. Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, "Listeler, 29 Mayıs Salı günü yapılacak genel kurul için geçerli. Genel kurul bu tarihte gerçekleşmezse adaylar 6 Haziran'daki kurul için listelerinde değişiklik yapabilecekler'' dedi.
Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN