Veysel'i isterim

Veysel'i isterim
Salı 29.05.2012

Bursaspor teknik direktörü, Eskişehirspor'un yıldızı için şartların oluşmasını beklediklerini belirterek, "O süper bir yetenek" dedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, gündeme ilişkin konulara cevap verdi. Genç çalıştırıcı son günlerde ismi sık sık Bursaspor ile anılan Eskişehirsporlu Veysel Sarı için şöyle konuştu: "Veysel yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Takımımızda olmasını çok isterim ama mukavelesi var. Eskişehirspor yönetimi ile görüşmeler sürüyor. Şartların oluşması halinde bu oyuncuyu renklerimize katabiliriz."

FERHAT KİRAZ TRANSFERİNE DAHA YAKINIZ
Bolusporlu Ferhat Kiraz'la da yakından ilgilendiklerini açıklayan Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: "Onun da kulübüyle sözleşmesi devam ediyor. Ancak Ferhat ile ilgili daha net gelişmeler var. Çabalarımız olumlu sonuç verebilir." Bursaspor teknik patronu yeni sezonda U-17 takımdan ve PAF takımdan 7 oyuncuyu A takım kadrosuna alacağını belirterek, "Bunlardan bazılarını kazanabilirsek bizim için mükemmel olur" dedi.

OZAN İPEK BENİM İÇİN ÖNEMLİ...
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımdan gönderileceği konuşulan Ozan İpek için şunları söyledi: "Ozan bizim için önemli bir futbolcu. Bucaspor'dan aldık ve hiç yoktan bu günlere getirdik. Ozan takım için önemli bir oyuncu. Arada böyle sıkıntılar yaşanabilir. Biz bunları tolare edebilecek olgunluktayız. Takımda kalmasını arzu ederim."

Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN