Web Sürümüne Geç

  "Taraftarsız tadı olmuyor"

  "Taraftarsız tadı olmuyor"
  17 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 12:01

  Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, ''Son yıllarda elde ettiğimiz tüm başarıları taraftarımızla birlikte gerçekleştirdik. Taraftarımız yanımızda olmadan alınan galibiyetin tadı olmuyor'' dedi.

  Yazıcı, Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında sahalarında Kardemir Karabükspor karşısında takımının iyi bir oyun sergileyerek 4-1'lik sonuçla sahadan ayrılmasını bildiğini söyledi.

  Bu karşılaşmada tek üzüntülerinin yeşil-beyazlı taraftarların maça beklenen ilgiyi göstermemesi olduğunu vurgulayan Yazıcı, ''Yıllardır her maç dolu tribünler önünde oynamaya alıştığımız için Kardemir Karabükspor maçında tribünleri boş görünce hepimiz çok üzüldük'' diye konuştu.

  Yazıcı, tüm Türk futbol kamuoyunun Kardemir Karabükspor maçının ardından Bursaspor taraftarlarının neden stadı doldurmadığını tartıştığını belirterek, şunları söyledi:

  ''Tüm Türkiye Bursaspor taraftarının o meşhur tribün şovlarını izleyemeye alışmış ki, bir maçta stadının boş kalması herkesi etkiledi. Son yıllarda elde ettiğimiz tüm başarıları taraftarımızla birlikte gerçekleştirdik. Taraftarımız yanımızda olmadan alınan galibiyetin tadı olmuyor. Ben her zaman 'başarıya gideceksek tüm Bursa el ele vermeli' diyorum. Bu çerçevede de ilk olarak yanımızda olması gereken taraftarımız. Nasıl bugüne kadar her zaman yanımızda olmuşlar ise bundan sonra da kendilerini yanımızda görmek istiyoruz.''

  İbrahim Yazıcı, Kardemir Karabükspor maçında takımın sahada gösterdiği performansın gelecek adına kendilerini umutlandırdığını anlatarak, Bursaspor'un bu sezon da iyi sonuçlar alacağına inandığını bildirdi.

  Yükleniyor