Web Sürümüne Geç

  Bursaspor'un seyahat sponsoru İDO

  Bursaspor'un seyahat sponsoru İDO
  20 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 14:11

  İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (İDO) Üst Yöneticisi (CEO) Önder Sezgi, ''Sporun farklı dallarında da başarılı ekiplerimize hep destek olmak istiyoruz'' dedi.

  İDO, Bursaspor Kulübü'nün resmi seyahat sponsoru oldu. İki taraf arasındaki sponsorluk anlaşması, İDO Üst Yöneticisi Önder Sezgi, Bursaspor Genel Sekreteri İlhan Uslu, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Recep Aydın, Basın Sözcüsü Selçuk Eren, Hukuk Başdanışmanı Öztürk Yazıcı ve Genel Müdür Vekili İsmail Özdemir'in katıldığı törenle Özlüce Tesisleri'nde imzalandı.

  Sezgi törende yaptığı konuşmada, İDO'nun ana üslerinden biri olan kentte, bu tarz bir sponsorluğa imza atarak, hem Bursalılara hem de spora verdikleri önemi ortaya koymak istediklerini söyledi.

  Bursaspor'un önemli başarılara imza atmış, dört büyüklerin ardından şampiyonluk ipini göğüslemiş büyük bir kulüp olduğunu belirten Sezgi, ''Bursa'ya birçok anlamda hizmet vermeye çalışan İDO olarak bizim de Bursaspor'un bu başarısına bir katkımız olacaktır. Futbol hep gündemde. Biz de bu oyunu çok seviyoruz ve destekliyoruz. Ancak onun ötesinde sporun farklı dallarında da başarılı ekiplerimize hep destek olmak istiyoruz. Marmara Bölgesi'ndeki tüm değerlerimiz için koşturmaya, hizmet sunmaya devam edeceğiz'' dedi.

  Sezgi, bir basın mensubunun ''İDO olarak Bursaspor taraftarı için ilerleyen dönemlerde bir projeniz olacak mı'' sorusuna, ''Bugün için böyle bir şey konuşmadık. Önümüzdeki dönemde olabilir. Eski dönemde bizim sadakat kartımız vardı. Yine bu tarz bir kart üzerinde çalışmalarımız mevcut. Bugün yapılan bir başlangıç. Çalışmalarımızın uzun ömürlü olmasını diliyoruz'' cevabını verdi.

  Aydın ise sportif başarının yanına kurumsal olarak hamleler de yaptıklarını dile getirerek, ''Bursaspor hep en başarılı firmalar ile çalışmış. İDO da dünyada başarılı olan firmalardan birisi. Bugün imzalanan bu sponsorluk anlaşmasını bir başlangıç olarak görmek istiyoruz. Bundan sonraki yıllarda Bursaspor markasını İDO ile beraber görmek istiyoruz'' diye konuştu.

  Uslu da Bursaspor'un başarısı için tüm imkanları seferber ederek çalışmalarını sürdürdüklerini anlatarak, ''İDO'nun bu desteği bizim için çok değerli bir kaynak olacak. Parasal boyutunun yanı sıra, Marmara'da sıklıkla yaptığımız seyahatlerde de İDO'dan yararlanacak olmak kulübümüz için çok önemli. Takımımız rahat, keyifli ve hızlı bir yolculuğun ardından karşılaşmalara daha zinde çıkacaktır'' ifadelerini kullandı.

  Konuşmaların ardından Sezgi'ye isminin yazılı olduğu imzalı bir Bursaspor forması hediye edildi. İmzalanan anlaşma çerçevesinde İDO, Bursaspor'a nakit desteğin yanı sıra ücretsiz İDO seferleri kullanım hakkı verdi. Ayrıca İDO reklamları yeşil-beyazlı takımın şortunda, Atatürk Stadyumu içerisinde yer alan LED ekranlarda, stadyumdaki skorbord çevresinde, basın panosu ve röportaj panolarında, kulübün resmi dergisi ve internet sitesinde yer alacak. Ayrıca iki taraf, sosyal iletişim platformlarında ortak aktiviteler yapacak.
  Etiketler Bursaspor
  Yükleniyor