Serdar Aziz için sıkı pazarlık

Serdar Aziz için sıkı pazarlık
Çarşamba 02.01.2013

Sarı-kırmızılı kulüp, menajer aracılığıyla Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'dan Serdar'ı istedi. Sağlam'ın karşı çıkmasına rağmen bu teklif kafaları karıştırdı

Bursaspor altyapısından yetişen ve oynadığı futbolla taraflı-tarafsız herkesin beğenisini kazanan Serdar Aziz için Galatasaray bastırmaya başladı. Menajerler aracılığıyla direkt başkan İbrahim Yazıcı'ya ulaşan sarı-kırmızılı idareciler, para artı oyuncu tekliflerini ilettiler. Cimbom'un başarılı stoper için 6 milyon euro ve Gökhan Zan'ı vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Başkan İbrahim Yazıcı ise teknik direktör Ertuğrul Sağlam transfere karşı olmasına rağmen daha iyi pazarlık üzerinde duruyor.

HAKAN BALTA SESLERİ
Yazıcı'nın, G.Saray yönetiminden daha yüksek bir para ve artı Gökhan Zan ile birlikte Hakan Balta'yı istediği sızan bilgiler arasında. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da takımda görmeyi çok istediği, Galatasaray'ın sol beki Hakan Balta'yı vermesi halinde bu transferi onaylayacağı ifade ediliyor. Sarı-kırmızılıların yabancı bir sol bek alması halinde Hakan Balta'yı Bursaspor'a vereceği ve Serdar Aziz transferinin bitebileceği belirtiliyor. Ancak Bursa yönetimi bu konuda en çok taraftar tepkisinden endişeli.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN