"N'Diaye'nin transferi şartlar yerine gelirse gerçekleşecek"

"N'Diaye'nin transferi şartlar yerine gelirse gerçekleşecek"
Salı 08.01.2013 12:59

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, N'Diaye'nin İngiliz Sunderland Kulübü'ne transferinin, şartların yerine gelmesi halinde gerçekleşeceğini söyledi.

Yazıcı yaptığı açıklamada, İngiltere Premier Lig takımlarından Sunderlend Kulübü ile N'Diaye'nin transferi ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü belirtti. ''N'Diaye için İngiliz kulübünden banka teminatı mı bekleniyor?'' sorusuna Yazıcı, ''N'Diaye'nin Sunderland'a transferi şartlar yerine gelirse gerçekleşecek. Sadece o değil bazı diğer şartların da yerine gelmesi lazım'' yanıtını verdi.

Ozan İpek'e antrenmanlara çıkmadığı için verilen para cezasına da değinen Yazıcı, ''Oyuncuların sözleşmelerinde ceza şartları var. Ozan'a da bu şartlar çerçevesinde ceza verildi ve bu ceza kendisine iletildi'' değerlendirmesinde bulundu.

Divan Kurulu 17 Ocak'ta toplanacak
Bursaspor Divan Kurulu'nun 17 Ocak Perşembe günü toplanacağı bildirildi. Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, yaptığı açıklamada, kulüp tüzüğünün 22. maddesi gereği gerçekleşecek toplantıda ileriye dönük çalışmalar ile kulübün mevcut durumunun ele alınacağını belirtti.

Toplantıda farklı konuların da ele alınacağını vurgulayan Şankaya, ayrıca Bursaspor Genel Kurulu üyeliğinde 25 yılını dolduran 42 üyenin Divan Kurulu'na davet edileceğini kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN