Web Sürümüne Geç

  Serdar Aziz krizi

  Serdar Aziz krizi
  Salı 16.01.2013

  Bursaspor'un başarılı stoperi, yeşil-beyazlı yönetimin kendisine verdiği 'iyileştirme' sözünü tutmadığını belirterek takımdan ayrılma sinyali verdi

  Transferin gözde isimlerinden Bursaspor'un milli stoperi Serdar Aziz, yeşil-beyazlı kulüpten kopma noktasına geldi. Sporx internet sitesinin haberine göre kulübüyle, "Yıllık 300 bin TL garanti para" karşılığı imzaladığı son sözleşme esnasında kendisine verilen iyileştirme sözünün bir türlü yerine getirilmemesinin ardından yönetimin yıldız futbolcunun transferine de kapılarını kapatması Serdar Aziz'i çileden çıkarttı. Başarılı oyuncuya Galatasaray talip olmuştu.

  OZAN İPEK PROTESTO ÇEKTİ
  Bursa'da 2.5 ay önce kadro dışı bırakılan Ozan İpek, dün yönetim ile programlanan görüşmenin gerçekleşmemesi üzerine, sözleşmesinin feshi için avukatı Cem Papila'ya yetki vermek için Bursa 10. Noteri'ne gitti. Ozan İpek'in babası Kasım İpek, "Oğlum futbol oynamak istiyor, ona bir ceza kesildi. Sözleşmesinin feshi için gerekli işlemleri başlattık" dedi. Başkan İbrahim Yazıcı da "Ozan'ı kiralayabiliriz" diye konuştu.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN