Serdar Aziz krizi

Serdar Aziz krizi
Çarşamba 16.01.2013

Bursaspor'un başarılı stoperi, yeşil-beyazlı yönetimin kendisine verdiği 'iyileştirme' sözünü tutmadığını belirterek takımdan ayrılma sinyali verdi

Transferin gözde isimlerinden Bursaspor'un milli stoperi Serdar Aziz, yeşil-beyazlı kulüpten kopma noktasına geldi. Sporx internet sitesinin haberine göre kulübüyle, "Yıllık 300 bin TL garanti para" karşılığı imzaladığı son sözleşme esnasında kendisine verilen iyileştirme sözünün bir türlü yerine getirilmemesinin ardından yönetimin yıldız futbolcunun transferine de kapılarını kapatması Serdar Aziz'i çileden çıkarttı. Başarılı oyuncuya Galatasaray talip olmuştu.

OZAN İPEK PROTESTO ÇEKTİ
Bursa'da 2.5 ay önce kadro dışı bırakılan Ozan İpek, dün yönetim ile programlanan görüşmenin gerçekleşmemesi üzerine, sözleşmesinin feshi için avukatı Cem Papila'ya yetki vermek için Bursa 10. Noteri'ne gitti. Ozan İpek'in babası Kasım İpek, "Oğlum futbol oynamak istiyor, ona bir ceza kesildi. Sözleşmesinin feshi için gerekli işlemleri başlattık" dedi. Başkan İbrahim Yazıcı da "Ozan'ı kiralayabiliriz" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN