Web Sürümüne Geç

Ertuğrul Sağlam istifa etti!

Ertuğrul Sağlam istifa etti!
Pazar 27.01.2013

Bursaspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti. Bursaspor'da yönetim, Ertuğrul Sağlam'ı istifasından vazgeçirmek için ikna etmeye çalışıyor.

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyesipor'a 4-1 gibi farklı bir skorla yenilen Bursaspor, Özlüce Tesisleri'nde taraftarlarca protesto edilmişti. Ertuğrul Sağlam, akşam gerçekleştirilen antrenmana da tesislerde bulunmasına rağmen katılmamıştı.

Başarılı teknik adamın, istifa ettiği belirtildi. Bursaspor yöneticilerinin ise tesislerde gerçekleştirdikleri toplantı ile genç çalıştırıcıyı, ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

"YAZICI BU KONUYU YARIN KONUŞACAĞIZ"
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifa kararıyla ilgili ''Bazı sözlü şeyler olmuş, yarın bu konuyu kendisiyle görüşeceğiz'' dedi.

Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sağlam'ın istifasına ilişkin henüz kendisine ulaşmış resmi bir yazı bulunmadığını belirtti.

Konuyu yarın kapsamlı bir şekilde ele alacaklarını ifade eden Yazıcı, ''Bazı sözlü şeyler olmuş, yarın bu konuyu kendisiyle görüşeceğiz. Yarın gerekli açıklama yapılır'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN