Amrabat gazı

Amrabat gazı
Pazar 03.02.2013

Bursa'daki GS Store'da Amrabat'ın imza günü için mağazaya akın eden sarı-kırmızılılar birbirine girdi. Bir taraftar yanındaki biber gazını sıktı

Galatasaray'ın, Bursasspor ile oynayacağı maç öncesinde Nordin Amrabat taraftarlarla buluştu. Sarı-kırmızılılar, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda bulunan GS Store'da düzenlenen organizasyona Faslı yıldız ile fotoğraf çektirmek ve imza alabilmek için akın ederken, bu esnada iki taraftar birbirine girdi ve yumruklaştı.
Aslan'a tepki gösterdiler
Yumruklaşma sırasında bir kişi yanındaki biber gazını sıktı. İmza sırasında bekleyen çocuklar gazdan etkilenip ağlarken, polisler de kavga eden şahısları ayırdı. Bursa taraftarı ise mağazanın bulunduğu caddeye gelerek G.Saraylılara tepki gösterdi.

TARAFTARLARDAN BİLET PROTESTOSU
Bursa'da yaşayan Galatasaraylı taraftarlar, Bursaspor maçının misafir tribün biletlerinin İstanbul'da satılmasına büyük tepki gösterdi. Dün sabah bilet almak için Kültürpark'taki gişeye gelen yüzlerce taraftar, saatlerce kuyruk oluşturdu ancak biletsiz olarak eli boş döndü. Sarı-kırmızılılar bu durumu protesto etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN