Toshack iddiası

Toshack iddiası
Çarşamba 06.02.2013

Menajerlerin Toshack, Souness ve Adams'ı önerdiği Bursaspor yönetiminin değerlendirme yaptığı belirtildi. Hikmet Karaman için "İlgilenmiyoruz" duyurusu yapıldı

Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmesinin ardından teknik direktör arayışlarına giren Bursaspor'da her gün yeni bir aday gündeme geliyor. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Bursaspor'a Souness'tan sonra Beşiktaş'ın eski teknik direktörü 64 yaşındaki Galli John Benjamin Toshack ile boşta bulunan İngiliz teknik adam Tony Adams da önerildi. Yeşil-beyazlı yönetim ise teklifleri değerlendirmeye aldı.

KARAMAN YALANLANDI

Gaziantepspor ile yollarını ayıran ve ismi yeşil-beyazlı takım ile anılan Hikmet Karaman için ise Bursaspor kulübü dün sürpriz bir açıklama yaptı. Yapılan duyuruda, "Karaman ile kulübümüz arasında bir anlaşma söz konusu değildir" denildi. Öte yandan Bursaspor taraftarının, antrenör Ersel Uzgur ile yola devam edilmesini istediği, yönetimin Hakan Kutlu ile de ilgilendiği sızan bilgiler arasında.

BEN DE BIRAKMAK İSTEDİM
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam istifa ettiğinde kendisinin de ayrılmak istediğini belirterek, "Ancak Bursaspor zorda kalmasın diye vazgeçtim. Önce kulüp gelir" şeklinde konuştu.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN