Web Sürümüne Geç

Karaman ilk antrenmanına çıktı

Karaman ilk antrenmanına çıktı
Perşembe 07.02.2013 17:54

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor'un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman, takımla ilk antrenmanına çıktı.

Yeşil-beyazlılar, Süper Lig'de bu hafta oynayacağı Kardemirçelik Karabükspor maçı hazırlıklarına Özlüce Tesisleri'nde devam etti.
Takımla ilk idmanına çıkan teknik direktör Hikmet Karaman idaresinde ısınma koşularıyla başlayan antrenman, yaklaşık 1,5 saat sürdü. Oyuncular ardından çift kale maç yaptı. Karaman'ın ilk antrenmanında oyunu sık sık durduğu ve oyuncularını uyardığı gözlendi.
Antrenmanda, hafif sakatlıkları bulunan Vederson, Ferhat, Sestak ve kaleci Carson koşu yaptı.

Yeni Genel Menajer Süha Sidal

Bu arada Bursaspor, uzun yıllar Kasımpaşaspor Kulübü'nde görev yapan Süha Sidal'ı genel menajerlik görevine getirdi.
Sidal, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor gibi büyük camiada görev aldığı için heyecanlı ve bir o kadar da mutlu olduğunu söyledi. İdarecilik tecrübelerini bundan sonra Bursaspor için kullanacağını belirten Sidal, ''Bursaspor'un gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bursaspor'un da bana katacağı çok şey olacaktır. Bizim de inşallah Bursaspor'a katacağımız şeyler olacaktır. İnşallah burada da bir sevgi bağını oluşturacağız. Bursaspor camiası çok büyük bir camia, bunu zaten herkes biliyor. Biz de bunun bilinci çerçevesinde buraya geldik. İnşallah Bursaspor'a çok büyük faydalarımız olur'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN