Hikmet Karaman: Üç puanla başlamak önemliydi

Hikmet Karaman: Üç puanla başlamak önemliydi
Cumartesi 09.02.2013

Bursaspor Teknik direktörü Hikmet Karaman, çok zor bir görev aldıklarını ve başlangıç olarak deplasmanda 3-0 gibi bir skorla galip geldiklerini söyledi.

Karaman, maçın hakemi Hüseyin Göçek'i ve ekibini de tebrik ederek, "Maç içerisinde zaman zaman hata olabilir. Oyunun genelini İzlediğinizde objektif kararlar vermesi önemliydi. Ben objektif karar verdiğini düşünüyorum. Kendi oyuncularımı bile eleştirdim oyun içinde. Seyirci ve hakemle olan diyologlarından dolayı eleştirdim. Hakem hata yapacak belki haksız yere penaltı verecek. Önemli olan 90 dakika içinde değerlendirmeleri "dedi.

Bursaspor'un takım kaptanı İbrahim Öztürk, rakiplerini çok iyi analiz ederek ona göre tedbir aldıklarını söyleyerek, "İlk yarı golsüz bitse de ikinci yarı bulduğumuz gollerle galip geldik. Takım bugün çok istekliydik. İyi bir galibiyet alarak iyi bir mücadele oldu. İyi bir skor elde ettik. Bu bizim için başlangıç oldu. Telafisi olmayan maçlara girdik. Bundan sonra bütün maçlarımız final olacak. Bizim bir hedefimiz var onu yakalamamız için bu maçları geçmemiz lazım şeklinde konuştu.Okan Deniz, Karabük'e gelmeden önce maçın önemini bildiklerinden sahadan galip gelen taraf olduklarını söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN