Avrupalı Bursaspor

Avrupalı Bursaspor
Çarşamba 13.02.2013

Timsah'ın hocası, "Avrupa vizesi almak için Elazığ, Gaziantep ve Sivas maçları çok önemli. Kafamda planladığım şeyleri yapabileceğim bir kulübe geldim" diye konuştu

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Avrupa vizesi alabilmek için SB Elazığspor, Gaziantepspor ve Sivasspor maçlarının büyük önem taşıdığını söyledi. Yeşil-beyazlıların resmi televizyonuna konuk olan Karaman, altyapıdan 5-6 oyuncuyu A Takım'a kazandıracaklarını söyleyerek, "Kafamda planladığım şeyleri yapabileceğim bir kulübe geldim" dedi. Karabükspor maçında gelecek için çok daha umutla bakabilecekleri bir Bursaspor gördüklerini belirten tecrübeli hoca, "O günün motivasyonu önemliydi. Teknik adam olarak donanımlı değilseniz, 'Hadi aslanım', 'Hadi koçum' demek üç dakika sürer.

"TAKIM OYUNU UMUT VERDİ"
Analiz; kendi takımınızın pozitif ve negatif yönlerini ortaya koymaktır. Karabükspor karşılaşmasında hatalarımız vardı. Kısa dönemde dahi olsa oyuncular takım oyunu oynadılar. Performanslarından memnunum" şeklinde konuştu.

BU ARENADA DÖVÜŞÜRÜM
Bursa'nın bir futbol şehri olduğunu belirten Karaman, "Futboldan anlayan çok kişi var. Kimseyi kandıramazsınız. Burası arena. Ben de bu arenada hiç çekinmeden dövüşürüm. Her antrenmanı kameraya çektireceğim. Düzeltmemiz gereken çok işimiz var" dedi.

KÖY TAKIMI LAFI ETMEDİM
Bursaspor'a 'köy takımı' dediği şeklindeki iddiaları değerlendiren Karaman şunları kaydetti: "Benim ağzımdan söylenen 'Bursaspor köy takımı' lafı külliyen yalan. Bursaspor'un bütün maçlarını yakından takip ettim. Böyle bir şeyi söylemem mümkün mü?"


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN