Timsah bitiriyor

Timsah bitiriyor
Salı 30.07.2013

Her iki futbolcu için de pazarlıklar sürüyor. Semih konusunda 500 bin euro'luk fark giderilmeye çalışılıyor. Aydın transferi ile başkan Erkan Körüstan bizzat ilgileniyor

Fenerbahçe ile bonservis sorununu çözen Semih Şentürk ve Galatasaray ile yollarını ayıran Aydın Yılmaz'ı kadrosuna katmaya çalışan Bursaspor'un her iki oyuncu konusunda da sona yaklaştığı öğrenildi. Yıllık 1 milyon euro önerilen Semih'in 1.5 milyon euro'luk talebi nedeniyle orta yolu bulmaya çalışan yeşil-beyazlıların, pazarlıkları sürdürdüğü belirtildi. Tecrübeli forvetin de Bursaspor formasını giymek istediği ve tarafların el sıkışmasının an meselesi olduğu vurgulandı. Semih gibi menajerliğini Ahmet Bulut'un yürüttüğü Aydın Yılmaz için ise başkan Erkan Körüstan'ın bizzat devrede olduğu bildirildi. Bonservisi elinde olan yıldız futbolcu ile pazarlıkların son aşamaya geldiği, mutabakatın da yakın olduğu ifade edildi.

Karaman'a müjde
Sağ kanadı Aydın'a emanet etmek isteyen teknik direktör Hikmet Karaman'a müjdenin yakında ulaşabileceği belirtildi. Transfere yoğun mesai harcayan başkan Körüstan'ın sona çok yaklaştığı bildirildi.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN