Yola devam

Perşembe 20.03.2014

Başkan Erkan Körüstan yönetiminde toplanan Bursalı idareciler, Alman teknik direktörle yola devam edilmesi konusunda görüş birliğine vardı

Ligde başarısız sonuçlar alan, buna bağlı olarak her gün ayrı bir olayla sarsılan Bursaspor'da teknik direktör Christoph Daum için güven tazelendi. Taraftarın neredeyse her maçta istifaya çağırdığı, son olarak 2-0 kaybedilen Kayserispor mücadelesi dönüşünde yeşil-beyazlı taraftarların protestolarıyla karşılaşan Alman teknik adam için Bursaspor yönetimi dün bir toplantı düzenledi. Başkan Erkan Körüstan yönetiminde 12 idarecinin katıldığı toplantıda, yönetimdekiler tek tek Daum'la ilgili fikirlerini söylediler.

OYUNCULARLA GÖRÜŞECEK
Oturum sonunda tecrübeli çalıştırıcı ile yola devam etme kararı alınırken; herhangi bir hoca değişikliğinin gündemde olmadığı bildirildi. Başkan Körüstan ile tribün liderlerinden Selim Kurtulan arasındaki arbedenin de konuşulduğu toplantıda, Kurtulan'ın Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi kararlaştırıldı. Öte yandan başkanın, takımdaki kötü gidişatı sonlandırmak için antrenmanlarda bile neşesiz tavırlarıyla dikkat çeken oyuncularla bire bir görüşmeler yapacağı, moral aşılayarak gidişatla ilgili görüşlerini alacağı dile getirildi.

Etiketler kayserispor, Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN