7 oyuncu alacağım

7 oyuncu alacağım
Çarşamba 29.04.2015

Kadroyu bozmak istemediğini ve oyuncularla yeni sözleşmeler imzalanacağını belirten yeşil-beyazlıların başkanı: Bu kadronun üzerine 6-7 oyuncu alacağım. Ahmet İlhan'la da oturup konuşuruz

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, katıldığı bir televizyon programında transferden borçlara, Şenol Güneş'ten sözleşme yenilemelerine kadar birçok konuda taraftarı sevindirecek haberler verdi. Başkan, uzun zamandır gönderilmek için uğraşılan Taiwo'yla ilgili söze başladı ve "Tawio'yu gönderdik. 360 bin euro'ya mal oldu. Kulübü 1.5 milyon euro kara soktuk. Sırada Frey var" dedi. Teknik direktör Şenol Güneş ve sözleşmesi sona erecek olan isimlerle anlaşmak istediklerini belirten Bölükbaşı, "Mutlu olduğu yerden kim ayrılmak ister. Şenol hocanın kalacağına inanıyorum. Civelli ile devam etmek isteriz. O da isterse kalabilir. Belluschi ile oturup konuşacağız" ifadesini kullandı.

KADROYU BOZMAM
Bölükbaşı, transfer müjdesini ise şöyle duyurdu: "Ben bu kadroyu bozmak istemiyorum, üzerine 6-7 oyuncu daha koymak istiyorum. Hoca da bunu istiyor."
Etiketler Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN