Nelson yolda

Nelson yolda
Perşembe 18.06.2015

Timsahlar, Portekiz'in Belenenses takımında oynayan 32 yaşındaki sağ kanat Nelson Marcos ile anlaşmak üzere. Futbolcunun Bursa'ya gelmesi bekleniyor

Bursaspor, F.Bahçe ile anlaştığı belirtilen sağ kanat oyuncusu Şener Özbayraklı'nın yerine aradığı defans oyuncusunu transfer etmek için gün sayıyor. Yeşilbeyazlılar'ın, Portekiz takımı Belenenses'te forma giyen sağ bek Nelson Augusto Tomar Marcos ile görüşmelerde son noktaya geldiği belirtildi. Teknik direktörlük görevine Ertuğrul Sağlam'ın gelmesiyle 'yeniden yapılanma' içerisine giren Timsahlar, 32 yaşındaki futbolcunun menajeriyle görüşerek, büyük oranda anlaştı. 30 Haziran'da Belenenses ile olan sözleşmesi sona erecek Nelson Marcos için yeşil- beyazlıların 1 milyon euro civarında bir ücret önerdiği belirtildi. Yıldızın kısa süre içerisinde Bursa'ya gelerek imza atacağı belirtildi.

Kamp programı belli
Timsah'ın 2015-2016 sezonu hazırlıklarına Bursa Özlüce Tesisleri'nde başlayacağı açıklandı. Futbol şube sorumlusu Necmettin Kocaman, takımın 1 veya 2 Temmuz'da Özlüce Tesisleri'nde toplanıp 20 Temmuz'a dek Bursa'da çalışacağını belirtip şunları söyledi: "Takımımız 20-30 Temmuz arasında Almanya'ya kampa gidecek ve 4 hazırlık karşılaşması oynayacak. 22, 24 Temmuz'da 2'nci Lig, 27 Temmuz'da Porto ve 30 Temmuz'da da İngiltere Premier Lig ekiplerinden biriyle karşı karşıya geleceğiz. Maç sonunda ise Türkiye'ye döneceğiz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN