Web Sürümüne Geç

Tangocu'da işlem tamam

Tangocu'da işlem tamam
Salı 12.01.2016

İlk yarıda istediğini bulamayan Timsah iki eski Arjantinli oyuncusunu geri alıyor. Batalla bugün imzayı atacak, Belluschi ise yarın geliyor. Yeşil-beyazlı taraftarların heyecanı ise tavan yapmış durumda

Süper Lig'in ilk yarısında hayal kırıklığı yaratan Bursaspor, ara transfer döneminde eski futbolcusu Batalla'dan sonra Fernando Belluschi ile de anlaşmaya vardı. Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra Cruz Azul'a transfer olan Arjantinli oyuncu, Cruz Azul formasıyla bu sezon Meksika Ligi'nde 8 resmi maçta 1 asist yaptı. 32 yaşındaki orta saha oyuncusu 2012 yılında Porto'dan Bursa'ya 2.5 milyon euro karşılığında gelmişti.

Olağanüstü kongre ertelendi
Timsah'ın her konuda anlaştığı Arjantinli Pablo Batalla'nın ise bugün imza atacağı, Belluschi'nin ise yarın şehre geleceği bildirildi. Öte yandan Bursaspor'un olağanüstü kongresi, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 19 Ocak Salı gününe ertelendi. Bursaspor'un 4 bin 737'si oy kullanma hakkı olan 5 bin 283 üyesi bulunuyor. Kongrenin ilk toplantıda yapılabilmesi için toplam üye sayısının bir fazlası olan 2 bin 417 kişinin kongre salonuna gelmesi gerekiyordu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN