Web Sürümüne Geç

"Herkes hata yapabilir"

"Herkes hata yapabilir"
Pazartesi 22.02.2016 18:21

BursasporTeknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Hakem Deniz Ateş Bitnel’in düştüğü duruma üzüldüm. Herkes hata yapabilir" dedi.

Hamza Hamzaoğlu, son haftalarda yaşanan hakem olaylarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray-Trabzonspor maçında yaşanan hakem hatalarının sorulması üzerine Hamzaoğlu hakemin düştüğü duruma üzüldüğünü belirtti. Hamzaoğlu şunları söyledi:
"Aslında ben Deniz Ateş Bitnel'in duruma düşmesine üzüldüm. Bu maçın böyle olmasına üzüldüm. Hatalar olacak. Bu oyunun doğasında hatalar var. Hataları sindirebilmek önemli olan. Hakem de hata yapacaktır. Onların hatalarını hoşgörü ile karşılayabilmeliyiz. Maçtan sonra asıl düşündüren şeyler diğer konular. Biz bunları niye toplum olarak düzeltemiyoruz. Bu hataları niye önüne geçilmez bir hale getiriyoruz bunları konuşmak lazım. Her pozisyondan sonra hakeme itiraz var. Bizde böyle lig oynanıyor. Hata yapabilir dönüp arkamıza gitmeyi bilmemiz lazım. Biz maalesef Kendi hatalarımızı görmeyip başkalarının açığını kovalıyoruz. Herkes kendi hatalarını düzeltse her şey yoluna girecek. Biraz da saygılı güvenli olsak her şey düzelecek. Ama hep kötü tarafından bakmayı tercih ediyoruz İnşallah biran önce düzeltiriz kendimizi."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN