Timsah kaçamadı

Timsah kaçamadı
Pazar 08.05.2016

Avrupa için mücadele eden Osmanlıspor karşısında 3-0 öne geçen Bursaspor, ikinci yarıda adeta çöktü. Müthiş bir geri dönüş yapan Başkent ekibi, son dakikalarda galibiyeti kaçırdı

Bursaspor başkent deplasmanında galibiyeti koruyamadı... Avrupa Ligi için mücadele veren Osmanlıspor karşısında ilk yarıyı Batalla ve Faty ile 2-0 önde geçen Timsah, ikinci yarıda Jorquera ile farkı 3'e çıkararak iyice rahatladı: 3-0. Ligde 14 maçtır kaybetmeyen Osmanlıspor, müthiş bir geri dönüş yaparak maça ortak oldu. 1 puanı duacı oldular WEbo ve Umar ile farkı bire indiren Osmanlıspor, Batalla'nın da çıkmasıyla maçta üstünlüğünü ortaya koydu. 84'te Webo skora denge getirdi: 3-3. Kalan dakikalarda ise Osmanlı'nın baskısına karşı koyan Bursaspor, biraz da şansıyla Başkent deplasmanından 1 puanla döndü.


AKÇAY: DOPİNG ETKİSİ!
Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, 3-0 geriden gelerek 1 puan almalarının Beşiktaş maçı öncsi büyük moral olduğunu belirterek şöyle konuştu: 3-0'dan 1 puan almak, Beşiktaş maçı öncesi doping etkisi yaptı. 13 maçlık yenilmezlik serisi, bu maçta üzerimizde baskı yaptı. Buna da şükretmez lazım.


'1 PUANA ÜZÜLDÜK'
Hamza Hamzaoğlu 3-0 öne geçtikleri maçta beraberliğe üzüldüklerini belirterek şöyle konuştu: 3-0 önde olduğumuz maçta başarılı olmamız gerekirdi. Bunu başaramadık. Yine de oyuncularımı kutluyorum. Osmanlıspor'u da tebrik etmek istiyorum; hücum defansta oturmuş.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN