Serdar ve Koray

Serdar ve Koray
Cumartesi 28.05.2016

Yeşil-beyazlılar, Beşiktaş’la sözleşmesi bu sezon sona eren 29 yaşındaki eski futbolcusu Serdar Kurtuluş ve Çaykur Rizespor’un ön liberosu Koray Altınay’ın transferini bitiriyor

Bursaspor, yerli transferi için temaslarını sürdürüyor. Yeşil-beyazlı yönetim, Beşiktaş'la sözleşmesi bu sezon sona eren 29 yaşındaki eski futbolcusu Serdar Kurtuluş ve Çaykur Rizespor'un ön libero ve sağ beki Koray Altınay'ı radarına aldı. İki oyuncuyla da temaslar kuruldu ve olumlu yanıt alındı.

Hamzaoğlu çok istiyor
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Serdar'ın yuvaya dönmesi konusunda Başkan Ali Ay'a alınması yönünde rapor verdi. Temasların birkaç gün içinde noktalanması bekleniyor. Serdar Kurtuluş, Bursaspor altyapısından yetişmiş ve A Takım'da oynadıktan sonra 2006'da Beşiktaş'a transfer olmuştu.

Koray Altınay serbest
Çaykur Rizespor'la sözleşmesi sona eren 25 yaşındaki Almanya patentli Koray ise sağ bek alternatifi olarak değerlendiriliyor. Altınay, geride kalan sezonda 40 maç oynayıp 35 kez 11'de başladı ve 1 defa kırmızı kart gördü. Bursaspor yönetimi bu iki transferi en geç bir hafta içinde bitirecek.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN