Web Sürümüne Geç

  Bilal Kısa hayırlı olsun

  Bilal Kısa hayırlı olsun
  Pazar 04.07.2016

  Yeşil-beyazlı yönetim, G.Saray ile sözleşmesini fesheden Hamzaoğlu’nun eski öğrencisi Bilal Kısa’yı kaptı. Başkan Ali Ay, ‘Transferler sürecek’ dedi

  Bursaspor günlerdir planladığı Bilal Kısa transferinde mutlu sona ulaştı. Akhisar Belediyespor'dan Hamza Hamzaoğlu döneminde Galatasaray'a gelen Bilal Kısa, sözleşmesinin fesh edilmesinin ardından Hamzaoğlu'nun çalıştırdığı Bursaspor'a imza attı. Tecrübeli oyuncu, "Yeniden Hamza hoca ile çalışacağım için mutluyum. Bursaspor gibi büyük bir kulüpte oynamak şereftir" dedi.

  Gelenler tekmeye kafa sokarlar
  Başkan Ali Ay ise transferde nokta atışları yaptıklarını belirterek, "Bilal müthiş bir oyuncu. Akıllı adımlar attık. Aldığımız tüm oyuncular tekmeye kafa atacak yürekli insanlar. Tek isteğim taraftarlar bize destek olsun. Hocamız isterse yine takviye yaparız. Gelecekten umutluyuz" diye konuştu.

  İmza şov 8 Temmuz'da
  Bursaspor yeni transferler Vieux Yaya Sane, Del Valle, Bilal Kısa, Merter Yüce, Sercan Yıldırım, Furkan Özçal, İsmail Konuk, Merter Yüce ve Serdar Kurtuluş için 8 Temmuz'daki ilk antrenman öncesinde toplu imza töreni düzenlenecek. Yeni transferler imza töreni öncesinde taraftarlara tanıtılacak. Öte yandan ilk etap çalışmalarında 10 gün Bursa'da kalacak yeşil-beyazlılar, 18 Temmuz'da ikinci etap çalışması için Avusturya'ya gidecekler.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN