Web Sürümüne Geç

Şov zamanı

Şov zamanı
Perşembe 08.07.2016

Yeni sezonun ilk idmanını yapacak olan Timsah, topbaşı öncesi Merter, İsmail, Sinan, Furkan, Bilal, Sercan ve Serdar’ı resmen renklerine katarak gövde gösterisi yapacak

Süper Lig'i geçen yıl 11'inci sırada tamamlayan Bursaspor, 2016- 2017 Futbol Sezonu hazırlıklarına bugün Özlüce Tesisleri'nde yapacağı çalışmayla başlayacak. İlk idman öncesi Akhisar'dan Merter Yüce, İsmail Konuk, Kayserispor'dan Sinan Bakış, Galatasaray'dan Furkan Özçal, Bilal Kısa, Sercan Yıldırım ve Beşiktaş'tan Serdar Kurtuluş için imza töreni düzenlenecek.

İkinci etap Avusturya'da
Bursaspor'un yeni transferlerinden Fransız Vieux Yaya Sane yarın, Venezüellalı Yonathan De Valle pazartesi günü Bursa'ya gelerek çalışmalara dahil olacak. 17 Temmuz tarihine kadar Özlüce Tesisleri'nde çalışmalarını sürdürecek olan Bursaspor, 19 Temmuz'da ise Avusturya'ya giderek ikinci etap kamp çalışmalarını başlayacak.

Mert belirsiz
Bursaspor yeni sezon için kolları sıvarken takımda Traore ve kaleci Mert Günok'un durumları belirsizliğini koruyor. Camiaya yakın isimler Mert'in kulüp aradığını ve takımda kalmasının imkansız olduğunu ifade ediyor. Traore'ye ise teklifler geliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN