Timsah’tan imza şov

Timsah’tan imza şov
Cumartesi 09.07.2016

Bursaspor, kadrosuna kattığı 7 oyuncu için taraftarın önünde imza töreni düzenleyip gövde gösterisi yaptı. Del Valle ve Vieux Yaya Sane ise daha sonra imza atacak

Sezon öncesi kadrosunu 9 oyuncuyla güçlendiren Bursaspor, 7 oyuncuya taraftarın önünde imza attırıp, resmen şov yaptı. dün imza şov yaptı. Törende Merter Yüce ve Bilal Kısa ile 2 yıllık sözleşme imzalanırken, Sercan Yıldırım, Furkan Özçal, İsmail Konuk, Sinan Bakış ve Serdar Kurtuluş ise kendilerini 3 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı. 1 yıllığına kiralanan Del Valle ile yarın Bursa'ya gelmesi beklenen Vieux Yaya Sane için de önümüzdeki günlerde tören yapılması bekleniyor. Törende konuşan 2. Başkan Ali Ademoğlu, hedeflerin üstüne çıkacaklarını söyledi. Yeni transferlerin kazanacağı ücretler ise şöyle: Bilal Kısa (750 bin euro), Serdar Kurtuluş (700 bin euro), Del Valle (700 bin euro), Furkan (650 bin euro), Sercan (750 bin euro), Sinan (350 bin euro), Sane (325 bin euro), Merter (1 milyon 700 bin TL), İsmail (900 bin TL).

Bursaspor üç maç yapacak
YENİ sezon çalışmalarına dün başlayan Bursaspor 17 Temmuz'a kadar kendi tesislerinde çalışacak. 19 Temmuz'da Avusturya'ya gidecek olan yeşil-beyazlılar, Çek Cumhuriyeti takımı Boleslav, Avusturya 2'nci Ligi takımlarından Vorwarts Steyr ve Bundesliga takımlarından Darkstdat ile 3 hazırlık maçı oynayacak. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ise Avusturya kampından lige hazır olarak döneceklerini ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN