Web Sürümüne Geç

  Bursa’da revizyon

  Bursa’da revizyon
  Pazar 11.06.2017

  Başkan Ali Ay, kadroda 12-13 oyuncuyu göndereceklerini belirterek, “Sıfırdan yepyeni bir takım kuracağız. Formayı sevmeyen aramızda olmayacak” dedi.

  Bursaspor Başkanı Ali Ay transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ay, "Bu sezon 12-13 oyuncuyu göndereceğiz" diyerek bombayı patlatırken, "Formayı sevmeyen bizimle olamaz. Dışarıdan alacağımız oyuncuda da tutku, hırs ve saygı arıyoruz" dedi.

  KENDİMİZDE DEĞİLİZ
  Ay, Süper Lig'de son haftada ligde kalmalarıyla ilgili olarak ise "Daha kendimize gelemedik. Üzerimizden sanki 100 tır geçmiş gibi. Ayağa kalkmaya çalışıyoruz. Şoku atma gayretindeyiz. Allah bize bir daha bu günleri göstermez inşallah. Biz hatalarımız biliyoruz" diye konuştu. Bursaspor başkanı bir hafta içinde dış transfere başlayacaklarını ve taraftara heyecan veren, güçlü ve hücumcu kadro kuracaklarını belirtti.

  YENİ TİMSAH BASSONG
  Bursaspor, bir süredir temasta olduğu Fransız stoper Sebastien Aymar Bassong ile prensipte anlaştı. Geçen sezon Norwich City'de oynayan 31 yaşındaki Kamerun asıllı stoper, 2+1 yıllığına el sıkıştı. 1,87 boyundaki Bassong, yılda 800 bin euro alacak.

  HOCAMIZ YABANCI OLACAK
  Bursaspor'u zirveye taşıyacak bir hoca ile anlaşacaklarını ifade eden Başkan Ali Ay, "Takımı yabancı bir teknik adama teslim etmek istiyoruz. Önümüzde bir kaç tane seçenek var. Hoca transferini önümüzdeki hafta kesin bitirip yol haritamızı belirlemeliyiz. Herşey iyi olacak" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN