"Önemli bir galibiyet aldık"

Pazartesi 12.09.2011 13:12

Spor Toto Süper Lig'e Galatasaray galibiyeti ile başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Sportif Direktörü Kamil Dizar, Galatasaray gibi önemli bir takımı yenmiş olmanın mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

Kamil Dizar, geçen mayıs ayından itibaren sıkı bir transfer ve hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, ''Bu önemli maçta yeni transferlerimizin kadromuza kalite getirdiğini ve hocamızın önemli gayretiyle uyum sürecini doğru şekilde geçirdiklerini gördük. Bu da bizi memnun etti. Takımımızın oynamış olduğu iyi futbol ve almış olduğumuz 3 puan için oyuncularımıza ve teknik ekibimize teşekkür ederim'' diye konuştu.

Taraftarlara da teşekkür eden Dizar, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Takımımızı maç boyunca destekleyen, takımımızın kalitesine ve oyunumuza pozitif katkıda bulunan, kendi okul harçlıkları ile maça gelen cefakar seyircimiz 'Boz Baykuşlar'a teşekkür ederiz. Artık bu maçı geride bıraktık, önümüzdeki hafta çok önemli ve zorlu bir deplasmanımız var. Geçen yılın flaş ekibi Trabzonspor'a konuk olacağız. İyi hazırlanmalıyız ve de çok dikkatli olmalıyız. Trabzonspor'un almış olduğu beraberlik kimseyi yanıltmasın. Çok çok iyi biri takıma karşı oynayacağız.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN