Web Sürümüne Geç

"Sevimli değil"

Pazartesi 05.03.2012 13:05

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Gaziantepspor'a 5-0 yenilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da farklı mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Gaziantepspor karışışında sezonun en farklı yenilgisini almalarının kendilerini üzdüğünü söyledi.

Dizar, ligi ilk 8'de bitirerek play-off'a kalmayı hedeflediklerini ve bu amaç doğrultusunda Gaziantepspor maçına çıktıklarını belirterek, ''Play-off hedefi açısından kazanmak hedefiyle gittiğimiz müsabakadan bu şekilde mağlup ayrılmak planlarımızı bozdu. Galibiyet halinde hedefimize ulaşma açısından önemli bir eşiği geçmiş olacaktık. Ama takım olarak istediklerimizi sahaya yansıtamadık ve beklenmedik bir yenilgi aldık. Artık bu maçı unutmamız gerekiyor'' diye konuştu.

Gaziantepspor karşısında aldıkları yenilgi ile hedeflerinden uzaklaşmadıklarını dile getiren Dizar, ''Bu tür sonuçlar sevimli değil ama futbolun içinde var. Hedefimizden uzaklaşmadık. Kalan 5 maçı en iyi şekilde tamamlayarak play-off'a kalmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN