"G.Saray'lı futbolcuları kıskanıyorum"

"G.Saray'lı futbolcuları kıskanıyorum"
Pazartesi 07.01.2013 19:28

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, Galatasaraylı futbolcuları kıskandığını söyledi. Kamerunlu golcü Pierre Webo, bir TV kanalına yaptığı açıklamada Galatasaraylı futbolcuları kıskandığını belirtti.

Bir buçuk sezonda attığı 24 golle dikkat çeken ve büyük kulüplerin de transfer listesine giren Kamerunlu yıldız, futbolun ortak bir dili olduğu için Türkiye'ye alışmakta zorluk çekmediğini söyledi. Osasuna ve Mallorca ile yaşadığı 8 yıllık İspanya macerasının 2011'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a gelen Pierre Webo, takımının antalya kampında yaptığı açıklamada, içindeki şampiyonluk özlemini "Galatasaraylı futbolcuları kıskanıyorum" sözleriyle anlattı.

Kamerunlu oyuncu, Süper Lig'de sert futbol oynandığını ama şikayetçi olmadığını belirtti. Başarılı kariyerine rağmen son şampiyonluğunu 2002'de Uruguay'da Nacional'le yaşadığını hatırlatan 31 yaşındaki golcü, özlemini ilginç ifadelerle dile getirdi.

Webo, Mallorca'dan takım arkadaşı Daniel Guiza'nın Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye uyum sağlayamadığı için başarısız olduğunu sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN