Web Sürümüne Geç

Ercan Kılıç: 1 puan aldığımız için mutluyuz

Ercan Kılıç: 1 puan aldığımız için mutluyuz
Pazar 17.02.2013

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın maçın 45. dakikasında tribüne gönderilmesi nedeniyle basın toplantısına yardımcı antrenör Ercan Kılıç katıldı.

Kılıç, yaptığı değerlendirmede, bir puan aldıkları için mutlu olduklarını belirterek, şöyle konuştu: "Düşündüğümüz gibi bir maç geçti. Mücadelesi yüksek, Daha çok koşanın kazanacağı bir maçtı. Daha iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Mutlaka üç puan için gelmiştik. Oyun içindeki bazı aksilikler, özelliklede maçın ilk yarısında bir penaltı pozisyonu var ve bize penaltı gibi geldi. Penaltı kırmızı kart oyunun kaderi değişecekti ve biz buradan üç puanı buradan alabilecektik. Ama sahaya yansıttığımız mücadele öyle ya da böyle bir puan bizim için iyidir diye düşünüyoruz. İnşallah bu mücadelemizin devam ettirip daha iyi yerlere geleceğiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başarılı savunma oyuncusu Can Arat, "Artık lig'de her hafta zor geçecek. Puan farkı açılmıyor. Garip bir lig yaşıyoruz. Aşağıdaki ve yukarıdaki takımların ne yapacağı, ligin orta sırası yok. Bir aşağısı birde yukarısı var. Bütün puanlar bir birine yakın. Takımların hepsi puan toplamanın peşinde biz bugün galip gelebilirdik. Bugün 2 gol yedik ama golleri kendi kendimize attık diyebilirim. Yaptığımız ufak tefek hatalar golle sonuçlandı. Bunlardan ders çıkarmamız lazım. Buradan bir puan alabilmekte önemliydi. İki kere geri düştük. Bugün galibiyeti hak eden taraf olduğumuzu düşünüyorum ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a bir puanı getiren golü kaydeden Ömer Can ise, "Rakibimiz üç puan aldığı taktirde arayı açacaktı. Bizimde önümüzdeki haftalarda zor maçlarımız var. Puan almamız gerekiyordu. Son dakikalarda bulduğumuz gol ile puan almamız bizi sevindirdi. Kazanabilirdik ama olmadı. Puan aldığımız için mutluyuz diye konuştu

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN