Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
19:00 90' |
90'
|
3:0 | ||||
20:00 77' |
77'
|
1:1 | ||||
20:00 75' |
75'
|
1:0 | ||||
21:30 2' |
2'
|
0:0 | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Hollanda - Tweede Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
3:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
03:30 MS |
MS
|
0:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
20:30 DA |
DA
|
2:0 |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:20 90' |
90'
|
2:2 |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
1:1 |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 |
Çekya - MSFL | İY | |||||
17:30 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:50 ER |
ER
|
-:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 90' |
90'
|
0:0 |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
16:00 90' |
90'
|
1:0 |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 81' |
81'
|
1:1 |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - J. Lig Kupası | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 90' |
90'
|
0:1 |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:05 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
18:00 90' |
90'
|
0:0 |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
2:0 |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
22:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası | İY | |||||
20:30 49' |
49'
|
2:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Hazırlık Maçları | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 90' |
90'
|
0:0 |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |