Web Sürümüne Geç

'Kocaman' baskı

'Kocaman' baskı
Pazar 09.06.2014

Ç.Rize yönetimi Aykut Kocaman'ı çok istiyor. Başkan Metin Kalkavan'ın görüştüğü genç teknik adama 45-50 milyon TL'lik bütçe sunduğu öğrenildi. Her iki tarafın bu hafta bir kez daha görüşüp anlaşması bekleniyor

Çaykur Rizespor'da, yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, yöneticilerin Fenerbahçe'nin eski hocası Aykut Kocaman ile görüştükleri, kararsız olan genç teknik adama teklifi kabul etmesi için baskı yaptıkları öğrenildi. Başkan Metin Kalkavan'ın, Kocaman'a transferler için 45-50 milyon TL'lik bütçe sunduğu ve güçlü bir takım kurma sözü verdiği de sızan bilgiler arasında.

BU HAFTA ÇÖZÜLÜR
Kocaman ile bu hafta da yapılacak görüşmelerde, tecrübeli çalıştırıcının ekibiyle birlikte alacağı ücret ile transfer çalışmaları masaya yatırılacak. Rizespor'un mevcut takımı bozmadan, yerli ve yabancı 4-5 transfer yapılmasını isteğinde bulunduğu Kocaman'ın, üst düzey futbolcu alınması yönünde görüş bildirdiği öğrenildi. Tarafların karşılıklı istekleri doğrultusunda, bazı pürüzler olduğu ve bu pürüzlerin giderilmesi için temasların yoğun şekilde devam ettiği açıklandı.

KARACA ALTERNATİF
Aykut Kocaman ile birlikte yardımcı hoca Mehmet Ali Karaca'nın alternatif olduğu yeşil-mavililer'de, teknik adam sorununun bu hafta kesin olarak bitmesi bekleniyor. Başkan Metin Kalkavan, "Camiamız merak etmesin. Hocamız ve yapacağımız transferler en iyisi olacak. Güçlü bir Rize geliyor" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN