Rakibim Eto'o

Rakibim Eto'o
Salı 22.09.2015

İlk 5 haftada 4 gol atan Çaykur Rizesporlu oyuncu, "Dünyada Eto'o gibisi yok. Onu bu sezon geçmeye çalışacağım" diye konuştu

Süper Lig'in ilk 5 haftasında 4 gol atan Çaykur Rize'nin Kamerunlu golcüsü Leonard Kweuke, gol krallığında Antalyaspor'un yıldız oyuncusu Samuel Eto'o ile yarışmaktan mutlu olduğunu söyledi. Kweuke, gol krallığında Osmanlı-sporlu Papa Ndiaye ile ilk sırayı paylaşan Eto'o'yu herkesin tanıdığını belirterek, "Eto'o'yu konuşmamıza gerek yok. Herkes onu tanıyor. İyi bir forvet olduğunu herkes biliyor. Bu sene krallıkta iddialıyım ve rakibim ise Antalyaspor'dan Eto'o olur. Onun futbol bilgisi, gol atma yeteneği ve kalitesi dünyada çok az oyuncuda var. Türkiye'deki taraftarlar onu izlediği için çok şanslı" dedi.

RİZE BU SEZON ÇOK İYİ
Kweuke, geçen yıl küme düşmemek için oynadıklarını hatırlatarak, "Bu sezon açıkçası hedefimiz daha farklı. Ligin yukarısında kalmak istiyoruz. Bunu yaparsak daha az stres olur. Düşmemek için oynadığınız zaman biraz daha fazla stres oluyor. Hepimiz daha iyi çalışıp, daha iyi oynarsak bunun gerçekleşeceğini düşünüyorum. Stressiz bir ortamda üst seviyeleri yakalayacağımızı düşünüyorum" diye konuştu. Kamerunlu yıldız şöyle konuştu: "Rizespor taraftarı her zaman çok daha iyisini hak ediyor. Bu sezon onlara mutluluk yaşatmak istiyoruz çünkü takım olarak kaliteli bir ekibiz. Onlar sadece tribüne gelsinler."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN