'Ligde güzel işler yaptık'

'Ligde güzel işler yaptık'
Cuma 15.02.2013 15:29

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Birinci Ligi ekiplerinden Ordu Belediyesi'nin antrenörü Cem Aslan, ''Son maçta rakibimizi yenerek ilk devreyi galibiyetle kapatmak istiyoruz'' dedi.

Aslan yaptığı açıklamada, ligde normal maçların sona erdiğini ancak ertelenen bir maçlarının hafta sonu oynanacağını belirtti.
Rakiplerinin Kırklareli Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı olduğunu ifade eden Aslan, ''Deplasmanda oynayacağımız maçın hazırlıklarını düzenli bir şekilde sürdürüyoruz'' diye konuştu.

Ligde 8 galibiyet ve 2 mağlubiyet alarak puan cetvelinin 5'inci sırasında yer aldıklarını anlatan Aslan, şöyle devam etti:
''Ligde güzel işler yaptık. Süper Lig yolunda önemli galibiyetler aldık. Şanssız bir şekilde 2 maçımızı kaybettik. Hafta sonu daha önce ertelenen maçımızı oynayacağız. Rakibimizin ligde durumu iyi değil. Ama biz bu durumu göze alarak değil rakibimizi ciddiye alarak sahaya çıkacağız. İnşallah son maçta rakibimizi yenerek ilk devreyi galibiyetle kapatmak istiyoruz. Takım içerisinde birlik ve beraberlik üst seviyelerde. Her şey bizim lehimize.

Bütün bu fırsatları iyi değerlendirerek gülen taraf olmak istiyoruz.''
Aslan, takımda cezalı ve sakat oyuncunun bulunmadığını kaydetti.
Etiketler Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN