Fetih Kupası coşkusu

Fetih Kupası coşkusu
Cumartesi 28.05.2016

İstanbul Okmeydanı’ndaki Okçular Vakfı tarafından 27-29 Mayıs tarihleri arasında organize edilen “4.Uluslararası Fetih Kupası”nın tanıtımı ve açılışı Saraybosna’da yapıldı

Türkiye'nin ilk spor kulüplerinden biri olan İstanbul Okmeydanı'ndaki Okçular Vakfı tarafından 27-29 Mayıs tarihleri arasında organize edilen, "4.Uluslararası Fetih Kupası"nın tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Saraybosna'da bulunan Gazi Hüsrev Bey Medresesi'nde düzenlendi.

Bilal Erdoğan da gitti
Toplantıya Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı N. Bilal Erdoğan, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Cihad Erginay da katıldı.

En iyi okçular geldi
Fetih Kupası'nda 44 ülkeden dünyanın en iyi okçularının da aralarında bulunduğu 455 sporcu dereceye girmek için kıyasıya yarışacak. Heyecan dolu geçmesi beklenen yarışmalara 20 ülkeden 128 modern okçu, 24 ülkeden de 327 geleneksel okçu katılacak. Fetih Kupası organizasyonu yarın yapılacak finaller ile sona erecek. Saraybosna'da organizasyona gösterilen büyük ilgi hem sporcuları hem de yetkilileri oldukça mutlu etti. Yarışmaların sonuçları ise sporseverler tarafından merakla bekleniyor.

Yılmaz ŞENOL
Etiketler Türkiye, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN