Yastığından ayrılamadı

Perşembe 03.06.2010 17:07

İngiltere Milli Takımı Güney Afrika'ya geldi. Kafileyi David Beckham da yanlız bırakmadı.

İngiltere Milli Futbol Takımı, 2010 Dünya Kupası için Güney Afrika'ya geldi. Johannesburg'daki O.R. Tambo Havalimanı'na sabahın erken saatlerinde inen İngiliz ekibinde, teknik direktör Fabio Capello, gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, ''Dünya Kupası'nın Güney Afrika ve takımım için büyük bir başarı olmasını ümit ediyorum'' dedi.

Güney Afrika yolculuğu sırasında David Beckham da İngiltere Milli Takımı'nı yanlız bırakmadı. AC Milan'da yaşadığı sakatlık nedeniyle İngiltere kadrosuna alınmayan ancak takımını Güney Afrika'da yanlız bırakmayan Beckham, dün yaptığı açıklamada İngiltere ile birlikte Dünya Kupası'ndaki havayı solumak ve takım arkadaşlarına bazı konularda yardımcı olmak için tatilini yarıda kesip Afrika'da olacağını dile getirdi.
Süperstar Beckham, Afrika'da olma sebebini ulusal duygulara bağlasa da, özellikle Ada basını Beckham'ın aylar öncesinden yapılan çeşitli reklam anlaşmaları ve organizasyonlardan dolayı Güney Afrika'da olacağını haberlerinde işlemeye başladı.

Uzun bir yolcuğun ardından Güney Afrika'ya ulaşan İngiltere'de David Beckham'ın yanı sıra Aaron Lenon ve Shaun Wright-Phillips'in keyifli halleri de dikkatlerden kaçmıyor. Fabio Capello'nun Theo Walcot'u 23 kişilik kadroya dahil etmemesinin ardından Dünya Kupası'nda oynama şansı yakalayan Shaun Wright-Phillips, uzun Güney Afrika yolculuğu sırasında takım arkadaşlarına yaptığı şakalar ile İngiltere'nin moral kaynağı oldu.

Müziğe olan düşkünlüğü ile bilinen genç oyuncu, uçak yolculuğu sırasında söylediği şarkılar ve yaptığı enterasan taklitler ile Capello dahil tüm takım arkadaşlarının gülmekten kırdı, geçirdi. Shaun Wright-Phillips ve Wayne Rooney'in Güney Afrika'ya özel yastığı ile gelmesi de dikkatlerden kaçmadı...
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN