Löw: İyi bir turnuva oynayabiliriz

Cuma 04.06.2010 13:45

Günay Afrika'da düzenlenecek 2010 Dünya Kupası'na hazırlanan Alman Milli Takımının teknik direktörü Joachim Löw, iyi bir takıma sahip olduklarını söyledi.

Löw, Frankfurt'ta Bosna-Hersek'e karşı Güney Afrika'ya gitmeden önce son hazırlık maçını 3-1 kazandıktan sonra yaptığı açıklamada, takımda havanın iyi olduğunu belirterek, ''İyi bir takıma sahibiz. İyi bir turnuva oynayabiliriz'' dedi.

Bosna-Hersek maçında 3 haftalık bir hazırlıktan sonra ikinci yarıda mücadele seviyesini biraz daha yükselmelerini olumlu bulduğunu ifade eden Löw, galibiyeti hak ettiklerini kaydetti.

Milli takımın kaptanı Lahm da karşılaşmada şansız bir gol yediklerini ve defansı biraz daha geliştirmeleri gerektiğini, Dünya Kupası için iyi bir hisle yola çıktıklarını belirtti.

Bastian Schweinsteiger de iyi bir oyun ortaya koyduklarını, ancak bunun bir dostluk maçı olduğunu, Avustralya karşısında daha iyi oynamaları gerektiğini ifade etti.

Alman Milli Takımı, Bosna-Hersek'i Lahm ve Schweinsteiger'in golleri ile 3-1 yendi. Bosna Hersek'in golünü ise Dzeko kaydetti.
Etiketler Almanya, Löw
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN