Web Sürümüne Geç

Jake Mario Jervis: "Gol attığım için çok mutluyum"

Jake Mario Jervis: "Gol attığım için çok mutluyum"
Pazar 20.01.2013

Fenerbahçe ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Sanica Boru Elazığspor'un ilk golünü atan Jake Mario Jervis, Türkiye'deki ilk maçında gol attığı için mutlu olduğunu söyledi.

Sanica Boru Elazığspor'un devre arasında İngiltere'nin Birmingham City takımından transfer ettiği Jervis, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, kazanabilecekleri maçtan beraberlikle ayrıldıklarını belirterek, ''İlk maçımda aldığımız beraberlikten dolayı düş kırıklığı yaşadık. Maçı kazanabilirdik'' dedi.

Türkiye'deki ilk maçında gol attığı için mutlu olduğunu kaydeden Jervis, ''İngiltere'de devamlı gol atıyordum. Türkiye'de de ilk maçımda Fenerbahçe gibi bir takıma gol attığım için mutluyum. Uzatmalarda yediğimiz golle galibiyeti kaçırdık'' diye konuştu.

Tidiane Sane ise Fenerbahçe karşısında iyi oynadıklarını vurgulayarak, ''Fenerbahçe iyi bir takım. Son dakikalarda yediğimiz golle berabere kaldık ve bir puan aldık'' ifadelerini kullandı.

Türkiye'de ilk maçına çıktığının belirtilmesi üzerine Sane, ''Türkiye Ligi iyi bir lig. Sanica Boru Elazığspor ile 20 gündür çalışıyorum. İlk maçımda berabere kaldık'' şeklinde konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN