Yılmaz Vural: 2. yarı tek kale oynadık

Yılmaz Vural: 2. yarı tek kale oynadık
Pazar 17.02.2013

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, ''İkinci yarı tamamen tek kale oynadık ama skoru değiştirme çabamız yeterli olmadı'' dedi.

Vural, maçın ilk yarısında Bursaspor'un daha etkili oynadığını belirterek, ''Her iki takım da iki devre çok farklı oynadı. İlk yarı Bursaspor, Batalla, Pinto ve Belluschi gibi oyuncularla çok iyi ve çabuk hücuma çıktı. İlk yarı rakibi önemseyerek geçti'' diye konuştu.

Vural, ikinci yarıya oyuncu değişikliklikleriyle başladıklarını ifade ederek, şöyle devam etti: ''Bu değişiklikler rakip üzerinde etkili oldu. İkinci yarı bizim iki pozisyonumuz var. Final paslarını verebilsek, top çarpmasa farklı pozisyonlar olabilirdi. İkinci yarı tamamen tek kale oynadık ama skoru değiştirme çabamız yeterli olmadı. Çok önemli bir puan mücadelesinden puansız ayrıldık.''

Yılmaz Vural, Hüseyin Sabancı'nın çok iyi maç yönettiğini sözlerine ekledi.

Sanica Boru Elazığspor oyuncularından Marvin Kwasie ise Bursaspor'un çok iyi bir takım olduğunu belirterek, gol pozisyonları üretemediklerini söyledi.

Serdar Gürler maçın ilk yarısında kötü bir oyun sergilediklerini vurgulayarak, ''İlk yarıda kendimizi tanıyamadık. Soyunma odasında kendimizi motive ettik. İkinci yarının hakimi bizdik ama fazla pozisyon üretemedik'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN