"Mutlaka galibiyetle döneceğiz"

"Mutlaka galibiyetle döneceğiz"
Perşembe 10.05.2012 12:59

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, takımlarının 12 Mayıs'ta deplasmanda yapacağı Sivasspor maçından mutlaka galibiyetle döneceğini savundu.

Ünal, Eskişehirspor'un Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nun son maçında deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacağını ve bu maçın Eskişehirspor açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Eskişehirsporlu futbolcuların moralinin yerinde olduğunu ifade eden başkan Ünal, şöyle konuştu:

''Sivasspor deplasmanından mutlaka galibiyetle döneceğiz. Futbolcularımız terlerinin son damlasına kadar mücadele edecek. Sivasspor'u yenip, İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor maçından gelecek iyi haberleri bekleyeceğiz. Bursaspor'un puan kaybetmesi halinde grubu lider tamamlamayı umut ediyoruz. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'ndan gelecek takımla karşılaşıp, Avrupa'ya gitmek istiyoruz. Eskişehirspor, Avrupa kupalarına yakışacak takımlardan birisidir.''

Halil Ünal, gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini de anlatarak, ''Ligin bitimiyle izlediğimiz ve takımımıza yakışan futbolcuları transfer etmeye başlayacağız. Eskişehirspor formasına layık oyuncuları takıma katacağız'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN