"En iyi sezonu yaşattık"

"En iyi sezonu yaşattık"
Salı 15.05.2012 17:41

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, son 41 yılın en iyi futbol sezonunu Eskişehir'e yaşattıklarını bildirdi.

Şahbaz, Eskişehirspor'un internet sitesinden yaptığı açıklamada, Eskişehirspor Yönetim Kurulu'nun bugün tesislerde bir toplantı gerçekleştirdiğini belirtti.

Toplantıda 2011-2012 futbol sezonunun değerlendirildiğini ifade eden Şahbaz, şunları kaydetti:
''Kulübün hedeflerine ve beklentilerine uygun bir sonuç alınıp alınamadığı görüşüldü. Takımımız, Spor Toto Süper Ligi 5. sırada, Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nun ikinci sırada bitirip, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı finale çıkma başarısı gösterdi. Son 41 yılın en iyi futbol sezonunu kentimize yaşattık. Toplantıda, yönetim kurulumuz gelecek sezon için genel olarak takımımızdaki yeniden yapılanmayı değerlendirdi. Kamp dönemi ve kamp yerleri belirlenmesiyle ilgili komite oluşturuldu.''

Şahbaz, toplantıda oluşturulan Transfer Komitesi'nde Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, yönetim kurulu üyeleri Mithat Körler, Ekrem Birsen, Nihat Çuhadar, Murat Çetintaş, Mulla Şahbaz ve Mustafa Kozanlıoğlu'nun yer aldığını ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN