Boffin Es-Es'te

Boffin Es-Es'te
Çarşamba 23.05.2012

Eskişehirspor, İngiliz ekibi West Ham United'da oynayan Belçikalı file bekçisi Ruud Boffin ile üç yıllık ön protokol yaptığını duyurdu

Eskişehirspor, İngiliz takımı West Ham United'ta forma giyen Belçikalı kaleci Ruud Boffin (25) ile ön protokol imzaladı. Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, genç eldivenle 3 yıllık ön protokol imzaladıklarını kaydetti. Tüzün, "Çok iyi bir kaleciyi renklerimize kattık. Bize uzun yıllar hizmet edecektir. Mutluyuz" açıklamasını yaptı. Belçika'da dünyaya gelen Boffin; Racing Genk, PSV Eindhoven, FC Eindhoven, MVV Maastricht, VVV Venlo ve West Ham United takımlarında forma giydi.

HOŞCAN'IN İSTİFASI YÖNETİMİ ŞOK ETTİ
Kırmızı-siyahlı kulüpte transferde yaşanan bu gelişme camiayı mutlu ederken, teknik direktör Ersun Yanal ile ilgili yönetim kurulundaki fikir ayrılığı gerginlik yaratıyor. Son olarak Ersun Yanal'ın yönetime sunduğu transfer raporu sonrası ikinci başkanı Mesut Hoşcan'ın istifa edeceğini açıklaması başkan Halil Ünal'ı zor duruma soktu. Hoşcan, "Bu benim kararım. On gün içinde bırakıyorum" dedi. Başkan Halil Ünal ise "Zamanı gelince konuşacağım" yorumunu yaptı.

Etiketler Eskişehirspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN