"Savunmamız hazır"

"Savunmamız hazır"
Pazartesi 30.06.2014 16:57

Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Yalçın, Eskişehirspor'un Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesindeki (CAS) duruşmasına ilişkin, "2 Temmuz'daki duruşmamız için hazırlıklarımızı tamamladık. Savunmamız hazır, güzel haberlerle dönmek istiyoruz" dedi.

Yalçın, gazetecilere yaptığı açıklamada, futbolcu Necati Ateş'in, sözleşmesini tek taraflı feshettiğini hatırlattı.

Necati Ateş ile Eskişehirspor arasındaki olayın çok basit olduğunu ifade eden Yalçın, "İcra Müdürlüğünden gelen yazının ardından Necati Ateş'in gerekli ödemesi gününde yapılmıştır. Üzerimize düşen görevi gününde ve saatinde yaptık. Futbolcu ile ilgili hukuki bir süreç bizi bekliyor" dedi.

"Savunmamız hazır"

Yalçın, bir gazetecinin, "Eskişehirspor'un CAS süreciyle ilgili gelişmeler var mı?" sorusunu, şöyle yanıtladı:

"Avrupa Futbol Federasyonları Birliğinin bize verdiği Avrupa kupalarına katılmama cezasının ardından CAS'a başvurmuştuk. Yarın, başkanımız Mesut Hoşcan, CEO'muz Mehmet Çetin ve avukatımız Oytun Süllü ile Cenevre'ye gidiyoruz. 2 Temmuz'daki duruşmamız için hazırlıklarımızı tamamladık. Savunmamız hazır, güzel haberlerle dönmek istiyoruz."

Tarık Çamdal ve Erkan Zengin takımda kalacak mı?" sorusunu Yalçın, "Kulübümüzün kabul edeceği bir teklif olduğu takdirde bunu değerlendireceğiz. Kulübümüzün kabul edeceği takas dışında çok ciddi bir teklif gelmediği için beklemeyiz. Takas olarak teklifler çok. Kulüpler tarafından maliyeti yüksek oyuncular, teklif ediliyor" diye cevapladı.
Etiketler Futbol, Spor, Eskişehirspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN