Web Sürümüne Geç

Bir puanı hak etmiştik

Bir puanı hak etmiştik
Pazar 18.10.2015 22:21

Eskişehirspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, Akhisar Belediyespor'a mağlup oldukları maç sonrası yaptığı açıklamada, “Maçın hakkı beraberlikti. Buradan en az 1 puan almalıydık dedi.

Eskişehirspor, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Manisa'da Akhisar Belediyespor'a 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Maçtan puan almak için gelmiştik. İyi hazırlanmıştık. Maçın genelinde bir pozisyon, bir de yarım pozisyonumuz vardı. Rakibimizin hiç pozisyonu yokken duran toptan gol yedik. Maçın hakkı beraberlikti. Buradan en az 1 puan almalıydık. Oyuncularımın ortaya koyduğu mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Sonuçta burada kazanamıyorsak bile 1 puan almayı hak etmiştik. Önümüzdeki maçlara bakacağız dedi.

Bir gazetecinin "Takımdaki kötü gidişatın sebebini teşhis edebildiniz mi ? sorusuna yanıt veren Kartal, "Bu konuda bir şey söylemem şu an doğru olmaz. Takımızın durumu ortada. Takımının alt sıralardan yukarılara tırmanması için geldik. Ekip olarak yönetim ve taraftar birbirine destek olup sahip çıkarlarsa, bu işin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Bir an önce taktik ve fizik olarak takımı bir yere getirmeye çalışıyoruz. Bu akşam bunun biraz sinyallerini verdik diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN