Kader günü

Kader günü
Perşembe 19.05.2016

Gaziantep’e mutlu son için 1 puan yetiyor. Puan eşitliğinde ikili averajda Gaziantep, Eskişehir’e üstün; Sivas’a değil. 3 takımın puan eşitliğinde ise 3’lü averajla Es-Es ligde kalışını kutlayacak

Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan ettiği Süper Lig'de ateş hattı kaynar kazan... Mersin'den sonra küme düşecek iki takımın kaderi bugün son maçlar sonrası belli olacak. Gaziantep, M.Sivasspor ve Eskişehir ligde kalmak için son kozlarını oynayacak. 15. sıradaki G.Antep, Antalya karşısında 1 puan alması durumunda lige tutunmayı başaracak.

Kaybederlerse Yiğidolar
Kırmızı-siyahlılar'ın, Antalyaspor'a yenilmesi, Eskişehirspor'un G.Birliği'ne puan kaybetmesi, Sivasspor'un da F.Bahçe'yi mağlup etmesi durumunda Antep'le aynı puana ulaşacak Yiğidolar ikili averajda rakibine üstün olduğu için, Süper Lig'de kalan takım olacak.

Es-Es'in tek kurtuluşu
Her şeyin Antep'in alacağı skora bağlı olduğu ateş hattında Eskişehirspor'un ligde kalması için tek ihtimal bulunuyor. Antep'le puan eşitliğinde ikili averajı kötü olan kırmızı-siyahlılar, sadece üç takımın puan eşitliği halinde üçlü averajda mutlu sona ulaşan takım olacak. Üç takımın birbirleri arasındaki maçlarda Es-Es 7 puanla rakiplerine üstünlük sağladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN