Devler sahnede

Devler sahnede
Cuma 11.05.2012

Sinan Erdem Spor Salonu'nda saat 18.00'de CSKA-Panathinaikos, 21.00'de ise Olympiakos-Barcelona final için karşılaşacak. Maçlar, NTV Spor'dan yayınlanacak

Avrupa'nın kulüpler bazında en büyük basketbol organizasyonu olan THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final heyecanı bugün İstanbul'da başlıyor. Yunanistan'ın Panathinaikos ve Olympiakos takımları, Rus CSKA Moskova ve İspanyol Barcelona Regal ekipleri, Avrupa'nın en iyisi olmak için sahneye çıkıyor. Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak Dörtlü Final'in ilk gününde bugün CSKA-Panathinaikos ve Olympiakos-Barcelona karşılaşacak.

BİN 500 POLİS GÖREV YAPACAK
Bu sezon sergilediği performansla kupanın favorisi gösterilen CSKA ile Yunanistan'ın önemli takımlarından, son şampiyon Panathinaikos'un mücadelesi saat 18.00'de başlayacak. 21.00'de ise Olympiakos-Barcelona maçı oynanacak. İki maç da NTV Spor'dan naklen yayınlanacak. Bugün kazanan takımlar pazar günü finalde; kaybedenler ise üçüncülük maçında karşılaşacak. Maçlarda bin 500 polis görev alacak. Emniyet güçleri, şiddete bulaşan taraftarları tutuklayıp ertesi gün sınır dışı edebilecek.

Etiketler THY Avrupa Ligi
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN