Komutan emrediyor!

Komutan emrediyor!
Cuma 13.05.2016

Fenerbahçe’nin hocası Obradovic, Laboral Kutxa maçı öncesi öğrencilerini net bir dille uyardı: Tek bir saniye oyundan düşmeyeceksiniz. Burada final oynamalıyız

Tarihinde ikinci kez Final Four'da mücadele etme hakkı kazanan Fenerbahçe'de söz Obradovic'te... Bu sezon yeni bir takım kurduklarını belirten Sırp hoca, "Yazın insanların motivasyonu daha yüksek oluyor. Fenerbahçe'nin üyesi olmak yeni oyuncuların da hoşuna gitti. Bunun için buraya geldiler ve çok iyi bir performans sergiliyorlar. Bu böyle devam edecek. Yarı finali geçip finale kalacağımızı düşünüyorum. Her takım hazır. Finale çıkmak istiyoruz ve şu anda önemli olan bu. Basketbolcularımız tek bir saniye oyundan düşmemeli. Burada finali oynamamız lazım" ifadesini kullandı.

Obradovic'in 6. sınavı
Temsilcimizin rakibi Laboral Kutxa'nın başantrenörü Velimir Perasovic ise şunları söyledi: "Dörtlü Final için çok çalıştık. Herkesin hayali vardır. Bir adım daha ileri giderek hayalimizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Çok özel bir konumdayız." Bu arada Zeljko Obradovic ile Velidemir Perasovic 6. kez karşı karşıya gelecek. Panathinaikos'un başında Perasovic'e karşı 2 defa galibiyet sevinci yaşayan Obradovic, 3 kez de yenilgi aldı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN