Web Sürümüne Geç

  İstanbul yanıyor!

  İstanbul yanıyor!
  23 Mayıs 2017, Salı Güncelleme: 00:32

  Fenerbahçeli basketbolcularla taraftarların buluşmasında yer yerinden oynadı. Sezon boyunca, “Bu dünyayı yakarız senin için şampiyonluk gelince” diyen sarı-lacivertliler sözünü tuttu, İstanbul, “Şampiyon” tezahüratlarıyla yıkıldı.

  Avrupa Ligi Şampiyonu Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, dün akşam taraftarlarla buluştu. Medya günü ve şampiyonluk pastasının ardından şampiyonluk turu için takım otobüsüyle Bağdat Caddesi'ne çıkan sarı-lacivertli oyuncuları, binlerce taraftar karşıladı. Caddeyi sarı-laciverte boyayan taraftarlar, sezon boyunca yaptığı, "Bu dünyayı yakarız senin için şampiyonluk gelince" tezahüratının hakkını dün akşam verdi.  MUHTEŞEM ÖTESİ GECE
  Meşalelerle takımı karşılayan Fenerbahçe taraftarları, tezahüratlarıyla da İstanbul'u inletti. Saatlerce, "Şampiyon" tezahüratını yapan sarı-lacivertli taraftarlar, yaptıkları şovlarla da geceye damgasını vurdu. Basketbolcular da taraftarlarla yaptıkları şampiyonluk kutlamasında büyük heyecan yaşadı.

  KUTLAMA SALONDA BAŞLADI
  Fenerbahçeli basketbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu dün şampiyonluk pastasını kesti. Sarı-lacivertliler, Bağdat Caddesi'ndeki şampiyonluk turu öncesi Ülker Arena'da bir araya geldi. Kesilen pastanın ardından basketbolcular ve teknik heyet, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  SABAHA KADAR UYUMADILAR
  Fenerbahçeli basketbolcular, teknik heyet ve yöneticiler dün gece uyumadı! Sarı-lacivertliler, Avrupa Şampiyonluğu'nu ilk olarak başkan Aziz Yıldırım ile yöneticilerin de yer aldığı bir gece kulübünde gerçekleştirdi. Sporun dışında sanat ve iş dünyasında da birçok ismin yer aldığı kutlama sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN