F.Bahçe günlüğü

Çarşamba 13.01.2010
Pamuk'un örneği Fener
Nobel ödüllü yazarımız Orhan Pamuk, Türkiye'nin Avrupa Birliği'nde olması gerektiğini belirtirken F.Bahçe'yi örnek gösterdi. Pamuk, Londra'daki konferansta, "Avrupa eşitlik, demokrasi, kardeşlik, insan hakları ve özgürlükleri savunuyorsa Türkiye de AB üyesi olmalı. F.Bahçe bir Türk takımı olarak Avrupa'da yıllardır başarıyla mücadele ediyor" diye konuştu.

Saran suçladı
F.Bahçe'nin eski yöneticisi Sadettin Saran, "F.Bahçe'de bir sevgisizlik ortamı var ve bunun nedeni de Aziz Yıldırım'dır" dedi. Saran, TV8'e yaptığı açıklamada Daum'u beğenmediğini, Önder, Kazım ve Semih'e yanlış yapıldığını söyledi.

Tokatspor zafer istiyor
Ziraat Türkiye Kupası'nda bugün F.Bahçe ile karşılaşacak Tokatspor, "Çantada keklik değiliz" diyor. Tokat Belediye Başkanı ve Tokatspor Fahri Başkanı Adnan Çiçek şunları söyledi: "F.Bahçe'yi Kadıköy'de yenmek istiyorduk ama Olimpiyat Stadı'na da puan almak için çıkacağız. Samimi söylüyorum, sahaya galibiyet için çıkacağız. Oyuncularımıza çok güveniyoruz."

Uğur'dan vazgeçti
PSG, menajerler vasıtasıyla "Yedek kalıyorsun, bize gel" teklifini ilettiği Uğur Boral'dan olumlu cevap alamadı. Fransız ekibi, F.Bahçe'nin pazarlığa bile yanaşmaması üzerine tecrübeli oyuncudan vazgeçtiğini açıkladı.

Kombine satışı başladı
F.Bahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü kombine biletlerinin satışına başladı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, önceliğin eski hak sahiplerine olduğu da belirtildi. Hak sahiplerinin 3 yıllık olarak satılan yerlerini yeniden alabilmek için gerekli başvuruları 19 Ocak Cuma gününe kadar yapabilecekleri, bu tarihten sonra yeni müracaatlara bakılacağı kaydedildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN