Fenerbahçe günlüğü

Cuma 15.01.2010
Bizce sorun yok
Gökhan Gönül, "Bizi 'Kötü oynuyorlar' diye eleştirenler, son 6 maçımızı kazandığımızı unutmasınlar" dedi. İyi futbolun tek başına bir anlam ifade etmediğini belirten sarı-lacivertli oyuncu, "İyi futbol da gelir. Kazanmasını bildikten sonra hiçbir sorun yok" dedi.

Kombine açıklaması
F.Bahçe, İl Spor Güvenlik Kurulu'nca, Abdi İpekçi'de oynanacak maçlarda pota arkalarındaki sandalyelerin kaldırılması kararı alındığını belirtip, "Buradan kombine alanlar, kartlarını C21 (112) ve C31'deki (113) koltuklar ile değiştirebilir" açıklamasını yaptı.

'Geçmiş olsun Koç'

Sarı-lacivertli kulüp, geçirdiği deniz kazasında ayağı kırılan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe üyesi Mustafa Koç için bir "Geçmiş olsun" mesajı yayınladı. Mesajda, "Sayın Koç'un en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz" denildi.

Santos kaliteli
Tokat'la oynanan kupa maçında sol bekte forma şansı bulan Gökçek Vederson, görev verilmediğinde küsmek gibi bir lüksünün olmadığını belirterek, "Benim mevkimde Santos var ve iyi oynuyor. Şans geldiğinde ben de elimden geleni yapacağım" dedi.

Basınla maç var
Fenerbahçe kadrosu, pazar günü basın mensuplarıyla bir dostluk maçı yapacak. Teknik direktör Christoph Daum'un iştirak edip etmeyeceği henüz belli olmayan karşılaşmada, sportif direktör Aykut Kocaman'ın da oynamasının beklendiği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN